AUTOLAKUS
 FIRMA      SAMOCHODY      AUTA OD RĘKI       KOMIS      SERWIS      CZĘŚCI     USŁUGI FINANSOWE      KONTAKT
Strona główna
Likwidacja Szkód

UBEZPIECZENIA

CZYSTA KLIMATYZACJA

CZYSTE WTRYSKI

Klimatyzacja R1234yf

AUTO KOSMETYKA
Czyszczenie układów paliwa preparatami TUNAP

od 99zł brutto

z filtrem paliwa

 

Zadzwoń i umów się na oczyszczenie

 

tel. : 87 562 77 14

GSM: 793 36 00 14

 

Jedyny taki system w Suwałkach

 

 

 Czyszczenie bezpośrednie produktem układów wtrysku paliwa – wydłużenie żywotności pojazdu oraz znaczące zmniejszenie ryzyka kosztownych napraw tym samym oszczędność pieniędzy!


Dlaczego powinno się czyścić układ paliwa?


Przez zmienną jakość paliwa, dodatki biopaliw i szczególne obciążenia układu paliwowego warunkami klimatycznymi oraz jazdą na krótkich dystansach, na zaworach wtryskowych, wtryskiwaczach i w całym układzie paliwowym powstają złogi i zażywiczenia.
Złogi i zażywiczenia powodują nierówną pracę silnika na biegu jałowym, nadmierne zużycie paliwa, zmniejszają moc silnika i zwiększają powstawanie dymu oraz sadzy. Pierwszymi oznakami są najczęściej zwiększone hałasy (stuki), nierówna praca na biegu jałowym, utrudniony „zimny” rozruch, ograniczona moc.

 

 

 

 

SILNIKI DIESELA

Kiepska jakość paliwa powoduje problemy w obszarach: Smarowania Odporności na oksydację Rozwoju bakterii Po naprawach układu paliwowego i wtryskowego i w nowych pojazdach. Złogi na wtryskiwaczach, „Zarastanie otworów dyszy“ (koksowanie) Złogi lakieru i wosku w układzie paliwowym np. w iglicy dysz lub zaworach rozrządczych w pompach. Profilaktycznie zalecamy minimum co 10 000 km stosowanie Systemowego dodatku substancji czynnych Diesel, który zmniejsza zużycie paliwa, czyści układ paliwa oraz zabezpiecza wtryskiwacze przed nadmiernym zużyciem i ścieraniem igły wtrysku.

 

Problemy:

silny rozwój sadzy, zmniejszone osiągi silnika, stukot i niespokojny bieg jałowy, duże zużycie paliwa. Przyczyny: kiepska jakość paliwa powoduje powstawanie złogów i zażywiczeń na zaworach wtryskowych, wtryskiwaczach i w całym układzie paliwowym przy biegu krótkodystansowym

 

Środek zaradczy:

 

Czyszczenie układu paliwowego i układy wtrysków Preparatem do czyszczenia wtrysków – Diesel TUNAP MP 134 / MP 135 /MP 127 Właściwości: Wysoce aktywne paliwo czyszczące czyści cały układ paliwowy. Skutecznie usuwa złogi i zażywiczenia na zaworach wtryskowych i wtryskiwaczach. Preparat MP 134 / MP 135 / MP 127 zapewnia równomierny promień wtrysku, spokojny bieg jałowy i dzięki temu zredukowane zużycie paliwa. Powstawanie dymu, przede wszystkim w obszarze całkowitego obciążenia, zostaje zredukowane dzięki spalaniu cząsteczek pozbawionych sadzy. Dzięki czystemu układowi wtrysku paliwo staje się znów dokładnie wtryskiwane do komory spalania.

Tak jak przy silnikach benzynowych i przy czyszczeniu preparatem MP 137 w przyszłości będzie można stosować adapter także przy silnikach diesla. Zalety: Silnik pracuje tylko z preparatem do czyszczenia i dlatego rozcieńczenie tego preparatu przez paliwo nie wpływa negatywnie na wynik czyszczenia. Strefa dotknięta problemem – wtryskiwacze w nowoczesnych silnikach diesla- zostają bezpośrednio i dokładnie wyczyszczone. Nawet uporczywe zażywiczenia zostają rozpuszczone. Dzięki zastosowaniu specjalnego urządzenia (adaptera) nasz system nie może zostać skopiowany przez konkurencję. Osiągnięto w ten sposób unikalną propozycję sprzedaży wobec konkurencji. Udowodniono w ten sposób także, że firma TUNAP rzeczywiście posiada techniczną kompetencję w rozwiązywaniu problemów w zakresie paliw.

 

 

Czysty układ paliwowy w państwa samochodzie 

Robsoft 2010  - Wszelkie prawa zastrzeżone